Ahoj / Dobrý den,

moje jméno je Martina Ambuja Chalupníková.

Láskou a prací zároveň se mi stalo provázet vás individuálním a skupinovým vědomým dýcháním. K vědomému dechu jsem se dostala díky své nemoci.

S lidmi pracuji více než 20 let a nyní se zaměřuji na práci s dechem, tělem, emocemi a nevědomím. Kombinuji přitom poznatky a dovednosti západní medicíny (vystudovala jsem obor Fyzioterapie – http://fyzioterapie-poradenstvi.cz/ ) a psychologie s východními přístupy – meditacemi, intuicí.
Fascinována napojením na svůj dech a možnostmi, které toto spojení přineslo, jsem absolvovala 2 certifikované výcviky – Dech existence u Bhagata a BBTR – biodynamický dech a uvolnění traumatu u Gitena Tonkova.

Dovolila jsem si při nich zažít sílu odevzdání se a plynutí, jakožto hlavní charakteristiky dechu.

Během nich jsem si prošla a uvolnila energii mnoha traumat z období mého dětství a těžké nemoci. Možnost vyjádřit zamrzlou energii uvnitř, uvidět a pozorovat své vzorce myšlení a chování spolu s možností prožít opakovaně  dlouho potlačované emoce, mi dalo možnost z nich vyjít. Zoufalé a depresivní stavy pominuly a už se nevrátily.

Uvolnil se prostor ke svobodě, svobodnému nadechnutí a vydechnutí. K vnitřnímu klidu, radosti a lásce.

A právě těmito transformačními procesy, kterými jsem si sama prošla, cestou sebeobjevování a sebeuzdravení- pouštění se toho, co vám již neslouží a nacházení toho zapomenutého a překvapivého uvnitř, vás ráda provedu při individuálních a skupinových setkáních s dechem.

Certifikované výcviky a semináře, které mi byli velkou inspirací a přínosem na mé cestě životem a ze kterých čerpám dodnes:

VÝCVIKY:

Kraniosakrální terapie – U. Hesse

Rodinné konstelace a pohyby duše – Bhagat

Dech existence – Bhagat

BBTR – biodynamický dech a uvolnění traumatu – Giten Tonkov a Nisarga Dobosz

SEMINÁŘE:

Esesnce, Umění zemřít – Bhagat

Vipassana –  10 denní retreat – Oliver Jeff